Aisha

12. srpna 2007 v 0:48 |  →→ Speciálně pro Aishu ←←
Chtěla jsem napsat jak moc si vás všech vážím... že jsem díky vám poznala jiný, lepší lidi než ty co mám kolem sebe. Ty kteří dokážou vyslechnout, pomoct, pochopit a ti pro který by sem byla ochotná udělat spoustu věcí. Ale doufám že se nebude nikdo zlobit, když tento článek OPRÁVNĚNĚ věnuji Ladunce(Aishe).


Nechci aby ses trápila a vím že s tím nic nenadélám. Nechci abys plakal a vím že s tím nic nenadělám. Nechci aby jsi skončila a vím že s tím nic nenadělám. Nikdy nic nemůže být podle našich představ. (byla) Jsiúžasná mladá slečna, která má/měla před sebou celý život a už teď se tak trápíš. Nebudu tady rozebírat, však by to nebylo fér. Sakra po tom co si mi teď napsala už ten pláč neudržím ani chvilinku. Mám tě hrozně moc moc moc moc ráda. Nepotkal tě nejlepší osud. Jsi pevně rozhodnutá. Tak krátká chvíle. Sakra! Mám chuť křičet! Vyřvat se na celej svět. Vidíš brečela jsi ty, brečím já a brečet budu A SAKRA DLOUHO! Můj hysterickej pláč se ponese městem ve kterém jsme se měly potkat a ve kterém se nepotkáme. Život je bahno a jen svině v něm umí chodit. Budeš pro mě navždy královna srdcí. Navždy. Qeen of hearts, forever. Nikdy na tebe nezapomenu. Bylo zatraceně málo času. Nerozmluvím ti to, nikdy, nejde to vrítit. Mrzí mě to všechno, že jsem tě nemohla poznat víc, že jsem tě nemohla potkat... Vždycky si mi pomohla, byla jsi takový sluníčko. Avšak sluníčka taky pohasne. A už nikdy nevysvitne. ZASRANEJ OSUD! Všechno jsou to jenom kecy. Kecy o tom že každýho potká něco dobrýho! Seru na všechno. Seru na okolí. Byla jsi můj pozemský anděl a teď se jím staneš doopravdy. Navždy budu vzpomínat na tvoje slova. Tvoje slova která si mi napsala naposled, i napoprvé.
První co jsi mi napsala naporvé bylo: "Kelnor že? :)" A poslední slova o dost méně šťastná byla "neplakej... mám tě ráda... A ten článek...nepiš ho...:-) ale jde...za chvilku ty slzy přejdou...nech je téct...ony odtečou a s nimi odteče všechna bolest... :-*"

Neeeeeeeee... Bože... Ten pláč je neovladatelnej! Zasranej život! Jenom nemám sílu si ho vzít. Ani nechci... Sejdeme se tam nahoře.
Mám tě ráda. Pa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 EvVina EvVina | Web | 12. srpna 2007 v 11:29 | Reagovat

palsala si to pěkně :)... a ten obrázek...

2 *Tristis-soul* *Tristis-soul* | Web | 12. srpna 2007 v 20:18 | Reagovat

Aisha :'( To je vážně andílek... Světýlko... A navždy zůstane...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.